B033ND5S-T
DigiKeys varenummer
1761-B033ND5S-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
B033ND5S-T
Beskrivelse
B033ND5S-T
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3,3GHz center Frekvens Båndpas RF-filtre (radiofrekvens) 400MHz båndbredde 3,2dB 8-SMD, ingen leder
Kategori
Filtertype
Båndpas
Producenter
Knowles Dielectric Labs
Indsættelsestab
3,2dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
8-SMD, ingen leder
Frekvens
3,3GHz center
Størrelse/dimension
0,393" L x 0,353" B (9,98mm x 8,97mm)
Båndbredde
400MHz
Højde (maks.)
0,138" (3,51mm)