APTD1608LSECK/J3-PF
DigiKeys varenummer
754-1945-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1945-1-ND - Afskåret tape (CT)
754-1945-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
APTD1608LSECK/J3-PF
Beskrivelse
LED RED CLEAR 2SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 625nm LED-indikation – Diskret 1,8V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
APTD1608LSECK/J3-PF Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
1,8V
Mfr
Strøm - Test
2mA
Serie
Synsvinkel
60°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
640nm
Konfiguration
Standard
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Linsefarve
Farveløs
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-normering
Højde (maks.)
1,10mm
Linsetype
Rund med hvælvet top
Grundlæggende varenummer
Linsestørrelse
0,70mm diam.