APHHS1005LQBC/D-V
DigiKeys varenummer
754-2122-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-2122-1-ND - Afskåret tape (CT)
754-2122-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
APHHS1005LQBC/D-V
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR 2SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blå 465nm LED-indikation – Diskret 2,65V 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
APHHS1005LQBC/D-V Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,65V
Mfr
Strøm - Test
2mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Synsvinkel
140°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Konfiguration
Uafhængig
Bølgelængde - Peak
460nm
Linsefarve
Farveløs
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
1,00mm L x 0,50mm B
Linsetype
Rektangel med flad top
Højde (maks.)
0,60mm
Linsestørrelse
0,80mm x 0,50mm