AA1608SURSK
DigiKeys varenummer
754-AA1608SURSKTR-ND - Tape & Reel (TR)
754-AA1608SURSKCT-ND - Afskåret tape (CT)
754-AA1608SURSKDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AA1608SURSK
Beskrivelse
LED RED CLEAR 0603 SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 630nm LED-indikation – Diskret 1,95V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Strøm - Test
20mA
Mfr
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
645nm
Linsefarve
Farveløs
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
1,60mm L x 0,80mm B
Linsetype
Rektangel med flad top
Højde (maks.)
0,70mm
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
1,95V