Z1210C102BPWZT det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 5.112
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
På lager: 767
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1210 (3225 metrisk) 2A 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Z1210C102BPWZT
DigiKeys varenummer
399-Z1210C102BPWZTTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-Z1210C102BPWZTCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
Z1210C102BPWZT
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
Z1210C102BPWZT Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2A
Producenter
KEMET
DC-modstand (DCR) (maks.)
100mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,110" (2,80mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz