T599B107M2R5ATE055
DigiKeys varenummer
399-T599B107M2R5ATE055TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T599B107M2R5ATE055CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T599B107M2R5ATE055DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T599B107M2R5ATE055
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 1411 (3528 metrisk) 55mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T599B107M2R5ATE055 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
2.5 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm @ 100kHz