T598V157M006AHS025 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T598V157M006AHS025
DigiKeys varenummer
399-T598V157M006AHS025TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T598V157M006AHS025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T598V157M006AHS025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
6.3 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz