T598B107M006AHE045 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.430
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 8.841
Datablad
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 45mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T598B107M006AHE045
DigiKeys varenummer
399-T598B107M006AHE045TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T598B107M006AHE045
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T598B107M006AHE045 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
6.3 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm @ 100kHz