T597S336M006APE200
DigiKeys varenummer
399-T597S336M006APE200TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T597S336M006APE200CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T597S336M006APE200DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T597S336M006APE200
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T597S336M006APE200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz