T593V476M035APE100
DigiKeys varenummer
399-T593V476M035APE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T593V476M035APE100CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T593V476M035APE100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T593V476M035APE100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 35V 90MOHM
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T593V476M035APE100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Producenter
KEMET
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
47 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
35 V