T591V227M2R5ATE009
DigiKeys varenummer
399-11670-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11670-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-11670-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T591V227M2R5ATE009
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 9mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T591V227M2R5ATE009 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
2.5 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9mOhm @ 100kHz