T591D477M2R5ATE006
DigiKeys varenummer
399-T591D477M2R5ATE006TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T591D477M2R5ATE006CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T591D477M2R5ATE006DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T591D477M2R5ATE006
Beskrivelse
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 6mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T591D477M2R5ATE006 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
470 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
2.5 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6mOhm @ 100kHz