T551B827K006AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
820 µF Hermetisk forseglet Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V Aksial, Dåse 90mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T551B827K006AH
DigiKeys varenummer
T551B827K006AH-ND
Producenter
Producentens varenummer
T551B827K006AH
Beskrivelse
CAP TANT POLY 820UF 6.3V AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T551B827K006AH Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Kapacitans
820 µF
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,641" L (7,92mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V