T551B567M010AT4251 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
560 µF Hermetisk forseglet Tantal – Polymerkondensatorer 10 V Aksial, Dåse 90mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T551B567M010AT4251
DigiKeys varenummer
T551B567M010AT4251-ND
Producenter
Producentens varenummer
T551B567M010AT4251
Beskrivelse
CAP TANT POLY 560UF 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T551B567M010AT4251 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Kapacitans
560 µF
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,641" L (7,92mm x 16,28mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V