T551B227M008AH4251 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
220 µF Hermetisk forseglet Tantal – Polymerkondensatorer 8 V Aksial, Dåse 120mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T551B227M008AH4251
DigiKeys varenummer
T551B227M008AH4251-ND
Producenter
Producentens varenummer
T551B227M008AH4251
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T551B227M008AH4251 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
Aksial, Dåse
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,641" L (7,92mm x 16,28mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
8 V