T551B127M015AH4251 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
120 µF Hermetisk forseglet Tantal – Polymerkondensatorer 15 V Aksial, Dåse 110mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T551B127M015AH4251
DigiKeys varenummer
T551B127M015AH4251-ND
Producenter
Producentens varenummer
T551B127M015AH4251
Beskrivelse
CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T551B127M015AH4251 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
110mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
Aksial, Dåse
Kapacitans
120 µF
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,641" L (7,92mm x 16,28mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
15 V