T551B107K050AT4251 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Hermetisk forseglet Tantal – Polymerkondensatorer 50 V Aksial, Dåse 130mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T551B107K050AT4251
DigiKeys varenummer
T551B107K050AT4251-ND
Producenter
Producentens varenummer
T551B107K050AT4251
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T551B107K050AT4251 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
130mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial, Dåse
Kapacitans
100 µF
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,641" L (7,92mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V