T543X226K063AHE075 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 63 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543X226K063AHE075
DigiKeys varenummer
T543X226K063AHE075-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543X226K063AHE075
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T543X226K063AHE075 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
63 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
75mOhm @ 100kHz