T543O157M030ATW030 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 30 V 2924 (7361 metrisk) 30mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543O157M030ATW030
DigiKeys varenummer
399-T543O157M030ATW030TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543O157M030ATW030
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T543O157M030ATW030 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
O
Spænding - Nominel
30 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30mOhm @ 100kHz