T543D685K063ATW075 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 63 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543D685K063ATW075
DigiKeys varenummer
T543D685K063ATW075-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543D685K063ATW075
Beskrivelse
CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T543D685K063ATW075 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
6.8 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
63 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
75mOhm @ 100kHz