T543D157K010AHW005D100 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 5mOhm @ 100kHz