T543C476K010ATW100
DigiKeys varenummer
399-T543C476K010ATW100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543C476K010ATW100
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T543C476K010ATW100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz