T543B107K010ATW150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543B107K010ATW150
DigiKeys varenummer
T543B107K010ATW150-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543B107K010ATW150
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 10V 1411
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T543B107K010ATW150 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz