T543A106K010ATW080 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 80mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T543A106K010ATW080
DigiKeys varenummer
399-T543A106K010ATW080TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T543A106K010ATW080
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T543A106K010ATW080 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm @ 100kHz