T541X686K025CH6710 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T541X686K025CH6710
DigiKeys varenummer
399-T541X686K025CH6710TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T541X686K025CH6710
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T541X686K025CH6710 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
68 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz