T541X476K035BH8710 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T541X476K035BH8710
DigiKeys varenummer
T541X476K035BH8710-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T541X476K035BH8710
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
35 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm @ 100kHz