T541X337M010AH6510
DigiKeys varenummer
399-12066-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-12066-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-12066-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T541X337M010AH6510
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 5mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T541X337M010AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
10 V
Klassificeringer
COTS
Type
Formstøbt
Funktioner
Høj pålidelighed
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5mOhm @ 100kHz