T541X337K016BT8710 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T541X337K016BT8710
DigiKeys varenummer
T541X337K016BT8710-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T541X337K016BT8710
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz