T541X337K010BT6720 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 6mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T541X337K010BT6720
DigiKeys varenummer
399-T541X337K010BT6720TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T541X337K010BT6720
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T541X337K010BT6720 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6mOhm @ 100kHz