T541X107M025AH6510
DigiKeys varenummer
399-T541X107M025AH6510TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T541X107M025AH6510CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T541X107M025AH6510DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T541X107M025AH6510
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 25V 20% 2917
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T541X107M025AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm @ 100kHz