T541D227M010AH6510 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 682
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 10mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T541D227M010AH6510
DigiKeys varenummer
399-T541D227M010AH6510TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T541D227M010AH6510
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T541D227M010AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10mOhm @ 100kHz