T540D227K006CH8505WAFL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T540D227K006CH8505WAFL
DigiKeys varenummer
T540D227K006CH8505WAFL-ND
Producenter
Producentens varenummer
T540D227K006CH8505WAFL
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T540D227K006CH8505WAFL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm @ 100kHz