T540B686M004AH85107610 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk) 80mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T540B686M004AH85107610
DigiKeys varenummer
T540B686M004AH85107610-ND
Producenter
Producentens varenummer
T540B686M004AH85107610
Beskrivelse
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T540B686M004AH85107610 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
68 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
4 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm @ 100kHz