T530X337M010AHE004
DigiKeys varenummer
399-10376-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10376-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-10376-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T530X337M010AHE004
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 4mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T530X337M010AHE004 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4mOhm @ 100kHz