T530X157M016ATE025 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | T530X157M016ATE025 |
Beskrivelse | CAP TANT POLY 150UF 16V 2917 |
Producentens standard leveringstid | 61 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | T530X157M016ATE025 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Producenter KEMET | Levetid @ temp. 2000 timer @ 105°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2917 (7343 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitans 150 µF | Højde - Monteret (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Tolerance ±20% | Producents størrelseskode X |
Spænding - Nominel 16 V | Funktioner Universal |
Type Formstøbt | Grundlæggende varenummer |
ESR (ækvivalent seriemodstand) 25mOhm @ 100kHz |