T530D227M006AHE006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 6mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T530D227M006AHE006
DigiKeys varenummer
399-T530D227M006AHE006TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T530D227M006AHE006
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Producentens standard leveringstid
55 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T530D227M006AHE006 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
220 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
6.3 V