T529P475M025AAE300
DigiKeys varenummer
399-16877-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16877-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16877-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T529P475M025AAE300
Beskrivelse
CAP TANT POLY 4.7UF 25V 0805
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 0805 (2012 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T529P475M025AAE300 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitans
4.7 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
P
Spænding - Nominel
25 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz