T529P226M010AAE150
DigiKeys varenummer
399-T529P226M010AAE150TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T529P226M010AAE150CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T529P226M010AAE150DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T529P226M010AAE150
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 10V 0805
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 0805 (2012 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T529P226M010AAE150 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
1000 timer @ 105°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitans
22 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
P
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz