T527I107M006ATE100
DigiKeys varenummer
399-10528-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10528-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-10528-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T527I107M006ATE100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T527I107M006ATE100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
I
Spænding - Nominel
6.3 V