T525D157M010AHE025
DigiKeys varenummer
399-T525D157M010AHE025TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T525D157M010AHE025CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T525D157M010AHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T525D157M010AHE025
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Producentens standard leveringstid
50 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T525D157M010AHE025 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
150 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V