T523W476M035APE100
DigiKeys varenummer
399-16639-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16639-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16639-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T523W476M035APE100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T523W476M035APE100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz