T523W476M025APE100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 2.144
Datablad
Vishay Polytech
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T523W476M025APE100
DigiKeys varenummer
399-T523W476M025APE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T523W476M025APE100
Beskrivelse
47.0UF 25.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
47 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
25 V