T523W157M016APE1007280
DigiKeys varenummer
T523W157M016APE1007280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T523W157M016APE1007280
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T523W157M016APE1007280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz