T523V157M020APE100
DigiKeys varenummer
399-T523V157M020APE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T523V157M020APE100
Beskrivelse
150.UF 20.0V
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Producenter
KEMET
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
150 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
20 V