T523H107M035APE070
DigiKeys varenummer
399-20151-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20151-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20151-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T523H107M035APE070
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 35V 2924
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2924 (7360 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T523H107M035APE070 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Pakke/hus
2924 (7360 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
H
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz