T521X337M016ATK025
DigiKeys varenummer
399-T521X337M016ATK025TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T521X337M016ATK025CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T521X337M016ATK025DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521X337M016ATK025
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T521X337M016ATK025 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Kapacitans
330 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
16 V