T521V107M016ATE0507738 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.184
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 997
På lager: 680
Ny hos DigiKey
Billede for T521V107M016ATE0507738 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521V107M016ATE0507738
DigiKeys varenummer
399-T521V107M016ATE0507738TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521V107M016ATE0507738
Beskrivelse
100.UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
100 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
16 V