T521T106M035APE100
DigiKeys varenummer
399-T521T106M035APE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T521T106M035APE100CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T521T106M035APE100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T521T106M035APE100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 10UF 35V 3528
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 1411 (3528 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Kapacitans
10 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
35 V