T521Q336M016ATE040 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm @ 100kHz