T521D476M025AHE0657280 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 65mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T521D476M025AHE0657280
DigiKeys varenummer
T521D476M025AHE0657280-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T521D476M025AHE0657280
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 25V 2917
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T521D476M025AHE0657280 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65mOhm @ 100kHz